Witamy na naszej stronie

      Prowadzimy produkcję trawników na terenie województwa warmińsko - mazurskiego. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobranie najlepszych mieszanek traw i odpowiednich nawozów. Nasze trawniki doskonale nadają się do zakładania boisk piłkarskich, trawników przydomowych, parków jak i zieleni miejskiej.
      Posiadamy rolki o standardowych wymiarach 200 x 40 cm, ale istnieje możliwość docięcia do innych wymiarów. Możemy przetransportować nasze trawniki. Współpracujemy z firmą logistyczną co zapewni Państwu szybki i pewny transport zamówionego trawnika.
      Mamy konkurencyjne ceny i najkrótszy czas pomiędzy złożeniem zamówienia, a wycięciem trawy i przetransportowaniem do klienta. Im większe zamówienie tym niższa cena.
Profesjonalizm

  •       Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia służymy Państwu radą odnośnie tego, jakich produktów użyć, co zrobić i przede wszystkim jak utrzymać trawnik w dobrej kondycji od wczesnej wiosny do późnej jesieni, aby zakupiona u nas trawa z rolki po rozłożeniu przez wiele lat wyglądała pięknie, cieszyła oko swoją gęstością i soczystym kolorem.